خرید بک لینک دائمی

تبلیغاتــــ advertising

آخرین مطالب سایت خرید بک لینک دائمی


سپاهان درب
ایرانی‌ها را با سریال‌هایمان به کره نزدیک کرده‌ایم!
چرا سازمان اوج دفتر پخش برای تولیداتش ندارد؟
«رگ خواب»؛ انتخابی بزرگ در بیداری عمیق!

۱۰ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

وزیر اطلاع رسانی سوریه تاکید کرد آنچه در سوریه رخ می دهد فقط نبرد با چند هزار تروریست نیست، بلکه ما در حال مقابله با طرح تقسیم کشورهای اسلامی هستیم.

جامعه روحانیت مبارز در آستانه روز جهانی قدس در بیانیه ای، آحاد مردم را به شرکت در نمایش عزم و آگاهی در «راهپیمایی روز جهانی قدس» فراخواند.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با توجه به گرمای هوا اگر مردم در مصرف آب رعایت نکنند، تامین آب تهران با مشکل روبرو می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم امضای قرارداد ساخت کارخانه تایر در زابل گفت: این منطقه به مرکز تجاری بین المللی تبدیل می شود.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: مبنای قیمت پژو 2008 عرضه این خودرو در سال آینده مشخص می شود.

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از تشدید برخورد با فروشندگان پیاز زعفران و نیز برنامه های جدید برای توسعه صنایع مربوط به این محصول خبر داد.

مقامات نظامی ارشد سوئد گفتند: یک فروند هواپیمای جنگنده سوخو-27 روسیه روز دوشنبه نزدیک یک فروند هواپیمای شناسایی گالف استریم سوئد پرواز کرد. این مقامات گفتند: فاصله دو هواپیما «بسیار اندک بود».

دادگاه عالی قانون اساسی مصر اجرای همه احکام سابق که مانع از واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان می شدند را متوقف کرد.

وزیر نفت علت کاهش قیمت نفت را افزایش غیر پیش‌بینی شده تولید نفت آمریکا عوان کرد و گفت: در حال رایزنی با اعضای اوپک برای تصمیم گیری در این باره هستیم.

مراجع عظام در پیامی هایی جداگانه، همه آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی را به شرکت در راهپیمایی یوم الله روزجهانی قدس دعوت کردند.

i> http://pnuna.avaxblog.com/
  • http://wp-theme.avaxblog.com/
  • http://niushaschool.avaxblog.com/
  • http://miiniikatahamii.avaxblog.com/
  • http://sheydaw-amirhoseiwn.avaxblog.com/
  • http://akhbar-irani.avaxblog.com/
  • http://tanzimekhanevadeh.avaxblog.com/